پیش بینی قیمت طلا تا پایان تعطیلات بازارنایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از احتمال کاهش بیشتر قیمت طلا و سکه تا پایان تعطیلات بازار خبر داد.

تاریخ: ۲۱/فروردين/۰۰ ساعت ۱۶:۴۰ | اقتصاد ایران شناسه خبر: ۸۶۲۰۲ منبع: اقتصاد انلاین نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از احتمال کاهش بیشتر قیمت طلا و سکه تا پایان تعطیلات بازار خبر داد.

به گزارش سایت طلا ،محمد کشتی‌آرای با اشاره به تعطیلی دو هفته‌ای بازار طلا ناشی از موج چهارم کرونا اظهار کرد: به رغم تعطیلی بازار، قیمت طلا و سکه مبنی بر نرخ ارز و اونس جهانی اعلام شده و امروز شاهد هستیم که با وجود افزایش بهای طلای جهانی، قیمت طلا و سکه تحت تاثیر نبود تقاضا و کاهش نرخ ارز نسبت به هفته پیش ارزان شده است.

او اضافه کرد: همچنین کاهش تقاضا باعث تخلیه حباب سکه شده و پیش‌بینی می‌شود که این روند تا پایان تعطیلات ادامه داشته باشد و حباب سکه به حداقل برسد.

کشتی‌آرای درباره آینده قیمت طلا و سکه هم تصریح کرد: قیمت طلا و سکه در مسیر اصلاح قرار گرفته و باتوجه به تعطیلی پیش‌رو و کاهش بیشتر تقاضا به نظر می‌رسد بیش از حالا شاهد کاهش قیمت طلا و سکه باشیم.


قیمت طلا و سکه ۲۱فروردین ماه۹۹

نایب رییس دوم اتحادیه طلا با اشاره به قیمت‌های امروز بیان کرد: در جریان معاملات بازار تهران، قیمت هر قطعه سکه امامی به ۱۰میلیون و ۵۳۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۴۰۰هزار تومان رسید، همچنین حباب سکه به ۳۱۰هزار تومان کاهش یافته است.کشتی‌آرای در پایان گفت: امروز نیم سکه با قیمت شش میلیون و ۳۵۰هزار، ربع سکه چهار میلیون و ۵۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان فروخته می‌شود؛ بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار هم به چهار میلیون و ۵۰۲هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۳۹هزار تومان رسید.

article