جهانگیری اصلاح مصوبه واگذاری سهام دولت درصندوق ETF را ابلاغ کردمعاون اول رییس جمهوری، اصلاحیه مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس (ETF) را ابلاغ کرد.

تاریخ: ۱۵/آبان/۹۹ ساعت ۱۰:۳۸ | اقتصاد ایران شناسه خبر: ۷۵۳۹۸ منبع: سایت طلا معاون اول رییس جمهوری، اصلاحیه مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس (ETF) را ابلاغ کرد.

به گزارش سایت طلا به نقل از ایرنا،اسحاق جهانگیری اصلاحیه مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس (ETF) را ابلاغ کرد.

در جلسه مورخ یازدهم آبان ۱۳۹۹ هیات دولت و در راستای انتقال حقوق مالکانه سهام هریک از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس (ETF) از زمان شروع پذیره‌نویسی به صندوق، مصوبه مربوط به واگذاری سهام دولت در صندوق مزبور اصلاح و با الحاق یک بند به آن موافقت شد.

به موجب اصلاحیه مذکور، از زمان شروع پذیره‌نویسی واحدهای هر یک از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس (ETF)، همه حقوق مالکانه سهام از جمله سود سهام، حق تقدم و سهام جایزه، متناسب با سهام مورد انتقال، متعلق به صندوق مربوطه خواهد بود و سازمان خصوصی‌سازی مکلف است نسبت به انتقال حقوق مالکانه به صندوق اقدام کند.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشتهپیشرفت ۹۳ درصدی مسکن مهر و اتمام آن تا پایان سال | 20.9 هزار آخرین نتایج انتخابات ۲۰۲۰آمریکا/جوبایدن در مسیر پیروزی | 9.3 هزار از امروز چای و دمنوش مخصوص گروه خونی خود را بخورید | 65.1 هزار پوسته های سفت درون گردو راهی برای درمان بیماری | 7.3 هزار استفاده از طلای دست دوم باعث انتقال بیماری های پوستی می شود / تعطیلی کارگاههای تولیدی با خرید طلای بی اجرت | 86.1 هزار

article