سخنگوی صدراعظم آلمان امروز، دوشنبه از مخالفت آنگلا مرکل با بسته شدن دائمی صفحه دونالد ترامپ در توییتر خبر داد.

روز عجیب بازار طلا  طلا به زیر یک میلیون تومان می‌رسد؟رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: قیمت طلا امروز نوسان زیادی داشت اما از ظهر قیمت طلا و سکه ثابت ماند و تغییری نکرد. روند قیمت طلا فردا چگونه است؟

جهانگیری اصلاح مصوبه واگذاری سهام دولت درصندوق ETF را ابلاغ کردمعاون اول رییس جمهوری، اصلاحیه مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس (ETF) را ابلاغ کرد.

پرواز عجیب بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته بیتکوین در ادامه روند صعودی خود موفق به فتح قله ۱۴ هزار دلاری شد.

افزایش قیمت دلار ربطی به ترخیص اخیر کالا از گمرک نداردرییس کنفدراسیون صادرات ایران می‌گوید آنچه که در روزهای گذشته در ترخیص کالاها از گمرک اجرایی شده، ارتباطی با افزایش قیمت ارز ندارد و نباید به مردم آدرس غلط داد.

جزئیات دستگیری سارق گردنبند ۸۰۰ میلیونی علی داییپس از اعلام خبر دستگیری سارق گردنبند علی دایی در زعفرانیه، رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت جزئیات بیشتری از دستگیری این سارق را اعلام کرد.

رونمایی موج اصلی چک‌های برگشتی ناشی از کرونا در ماه‎های اردیبهشت و خردادعضو انجمن اقتصاددانان ایران با اشاره به رشد چک‌های برگشتی ناشی از کرونا در سیستم بانکی کشور، گفت: به نظر می‌رسد موج‌های اصلی چک‌های برگشتی در ماه‌های اردیبهشت و خرداد پدیدار خواهند شد.

روش قیمت گذاری خودرو اعلام شد قیمت تمام شده به علاوه حداکثر ۵ درصد سودیک منبع آگاه گفت: فرمول نرخ گذاری خودرو در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار مصوب شد.

ورود سازمان بازرسی به ماجرای نابسامانی بازار خودرورئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در مورد افزایش قیمت خودرو و التهابات ناشی از آن با معاون اول رئیس‌جمهور مکاتبه کرده‌ایم.

هر یک «تومان» ۱۰۰ «قران» می‌شود اسکناس‌های جدید چطور جایگزین قبلی‌ها می شوند؟همتی با بیان اینکه براساس ماده واحده مصوب مجلس،‌ هر یک تومان معادل ۱۰۰ قران می شود، گفت: تومان و قران همزمان با پول فعلی در کل کشور جاری شده و تدریجاً جایگزین اسکناس‌ها و مسکوکات فعلی می شوند.

category